O nas

Witamy W NEXTEAM - SPRAWDZONE SAMOCHODY UŻYWANE

Białołęka Salon Opel Nexteam to pewny wybór samochodu używanego na Twoją kieszeń. Nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze auta, odpowiedzą na każde pytanie czy opowiedzą o samochodzie podczas jazdy testowej, sprawdzonym samochodem używanym. Sprzedaż sprawdzonych aut używanych prowadzimy już ponad 7 lat. Posiadamy bogatą ofertę samochodów wolumenowych(Skoda, Volkswagen, Seat, Kia i wiele innych) jak i ofertę samochodów premium (Volvo, Mercedes, BMW,Audi). Nasze samchody są dobrze skonfigurowane do indywidualnych potrzeb klienta. Świetną możliwością aby przekonać się czy auto odpowiada naszym wymaganiom jest odbycie jazdy testowej. Często także sprzedajemy samochody z gwarancją gratis, lecz jeśli nie to można taką gwarancję dokupić u nas na miejscu.

Zapraszamy do śledzenia wydarzeń z życia Nexteam oraz przeglądania wyjątkowych postów na naszym profilu na Facebooku: Opel Nexteam - Twój Team opla

Opel Nexteam zajmuje się również sprzedażą finansowań, ubezpieczeń , likwidacją szkód oraz serwisem samochodowym marek Opel.

Zapraszamy pod nasze skrzydła.

Jesteśmy już z Wami 25 lat !

Copyright © 2023. nexteam.pl     wykonane przez AKoL.pl